Jak si zdarma stáhnout video z Facebooku
By 
(1 Vote)

Pokud vás občas zaujme na Facebooku video, rádi byste si jej stáhli do počítače na pozdější přehrávání například svým přátelům a nevíte jak na to, jste na správném místě. Dnes již existuje spousta jednoduchých nástrojů, aplikací či programů, díky kterým si můžete video stáhnout do svého počítače. Představíme vám ty nejoblíbenější.

Programy pro stahování do počítače

Jedním z neoblíbenějších a nejpovedenějších programů je 4K Video Downloader. Program si nejprve stáhněte do svého počítače a otevřete. Zkopírujte link webové stránky s videem, které chcete stáhnout, vložte link do programu. Video, které chcete stáhnout se zobrazí v programu, vy zvolíte požadovanou kvalitu, umístění a formát videa.

Freemake Video Downloader patří mezi další programy, které si stáhnete rovnou do počítače a můžete začít. Program vyžaduje přihlášení do Facebooku, stahování je velmi rychlé, ale pokud budete chtít video konvertovat na jiný formát, je třeba pamatovat, že potřebujete doinstalovat další rozšíření.

Online nástroje pro stahování videí

Prostřednictvím SaveVideo.me si stáhnete videa z Facebooku i dalších 32 portálů rovnou bez nutnosti instalace programu. Otevřete si na Facebooku video, které chcete kopírovat, zkopírujte adresu a vložte ji do SaveVideo.me. Klikněte na Download a pravým tlačítkem si zvolte požadovaný formát videa, uložte.

Jednodušeji už to nejde. Zkopírujte adresu videa a vložte ji do pole ke stahování na DownVids.net. Zvolte Download this Video a v počítači se vám za pár chvil objeví video ve formátu MP4.

Dalším velmi jednoduchým nástrojem ke stahování videí online je SaveFrom.net. Opět zkopírujete adresu videa a vložíte ji do políčka pro stahování. Po kliknutí na šipku vpravo se objeví nabídka na formát, v jakém si přejete video stáhnout. Download.

Pokud byste si rádi stáhli nějaké soukromé video například od kamaráda nebo z vaší oblíbené stránky, vyzkoušejte GetFBStuff.com. Otevřete si v novém okně video, které budete stahovat, zobrazte si pravým tlačítkem zdrojový kód (CTRL+U) a celý jej zkopírujte do stránek GetFBStuff. Po kliknutí na Download si budete moci vybrat, v jaké kvalitě byste video chtěli uložit.

Stahování videí prostřednictvím aplikací pro Androidy

Do aplikace Video Downloader for Facebook se přihlásíte rovnou pomocí svého Facebook účtu. Získáte tak detailní přístup k videím, které zde máte a můžete přehledně procházet, zda se jedná o vaše video, videa přátel či stránek, které sledujete. Nebude to až tak úplně zadarmo – chcete-li si něco stáhnout, musíte nejprve sami něco nasdílet.

Jednoduchá a přehledná aplikace MyVideo Downloader for Facebook prochází celý váš účet na Facebooku a nabídne vám jednotlivě či naráz videa, která se zde nachází – vy si jen vyberete.

Rozšíření přímo v prohlížeči Mozilla Firefox

Pro stahování zdarma můžete vyzkoušet rovnou ve svém prohlížečirozšíření Download Flash and Video. Snadno si jej nainstalujete, restartujete prohlížeč, otevřete si stránku s videem, které budete stahovat a v pravém horním rohu zvolíte modrou ikonu Download Flash and Video. U videa následně objevíte tlačítko ke stažení.

Adresa
  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín
Kontakty
  • Mobil: 776066562- Obchod
Google partner