?guid=ON&script=0 Nejdůležitější android aplikace pro podnikání

Blog

Nejdůležitější android aplikace pro podnikání

Aplikace zdarma na Google play pro manažery, majitele firem nebo obchodní zástupce. Znáte 20 nejdůležitějších aplikací pro mobil, které by neměly chybět v telefonu žádného podnikatele?

Nejdůležitější android aplikace zdarma pro podnikání

Gmail – mějte svůj email vždy po ruce

Dropbox - Služba pro přístup k vašim on-line zálohám a sdíleným datům. Dropbox umožňuje spojit všechny vaše dokumenty, smlouvy, formuláře, fotky a videa.

GDocs – všechno, co máte uloženo v Google docs, můžete nyní číst i v mobilu. Můžete tak propojit a sdílet dokumenty z více zařízeni

CHMI – tato aplikace zobrazuje radar, ukazuje aktuální množství srážek. Na monitoru pak vidíte na mapě, co se k vám aktuálně blíží. Ideální pro ty kdo často cestují. 

Google maps - tady není co dodávat

CamScanner - je aplikace pro skenování dokumentů na vašem přímo vaším telefonem. Neocenitelnou službu udělá nejen při potřebě naskenování dokumentu na cestě, ale třeba při přednášce nebo konferenci zvládne naskenovat promítanou prezentaci a převést ji do PDF

ASTRO - Jedním z nejpoužívanějších správců souboru je Astro File Manager

CamCard - užitečná aplikace, která přečte vizitky a upraví je pro uložení do kontaktů v telefonu.Už nikdy nemusíte hledat kontakty ve vizitkách

Barcode scanner – čtečka QR kodů. Barcode scanner si také poradí s čárovými kódy.

Google Translate - Tento nejpoužívanější překladač od Googlu vám umožní překládat až z 50 jazyků. Nejpoutavější funkcí je překlad mluveného slova za použití mikrofonu ve vašem telefonu.Nyní i ve verzi offline. 

DeciBel – měření hladiny zvuku

Goggles - Tato aplikace umí rozeznávat objekty nasnímané fotoaparátem telefonu. Přečte čárové kódy, QR kody apod. Pokud v nasnímaném obrázku pozná čárový kód, rovnou zobrazí výsledky k danému produktu. Nasnímá tištěný text, který je schopný přeložit. Jednou z funkcí je i vyluštění sudoku

Wifi analyzer – analyzuje wifi v dosahu

Google chrome -Tento webový prohlížeč je zatím v beta verzi a dostupný je pouze pro telefony a tablety s OS Android 4.0. Jeho hlavní předností je velmi rychlé načítání stránek, lepší práce se záložkami, jednoduché zvětšení malého textu a synchronizace s desktopovou verzí.

TED - aplikace TED přináší přednášky různých odborníků z celého světa. Obsahuje přes 1300 přednášek a podcastů. Kompletně v češtině.

Evernote - aplikace pro poznámky jejich organizaci. 

Pulse – Výborná RSS čtečka – mějte vždy požadované aktuality z oboru po ruce.

Google analytics – aktuální analýzy vašich stránek vždy po ruce

Google AdSense - vždy máte příjmy z  Google AdSense pod kontrolou. 

Linkedin – spojení se sítí profesionálů Linkedin

Aldiko – populární čtečka knih

 

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC

Google Partner

Google partner EMAK.CZ