Blog

Nejdůležitější android aplikace pro podnikání

Aplikace zdarma na Google play pro manažery, majitele firem nebo obchodní zástupce. Znáte 20 nejdůležitějších aplikací pro mobil, které by neměly chybět v telefonu žádného podnikatele?

Nejdůležitější android aplikace zdarma pro podnikání

Gmail – mějte svůj email vždy po ruce

Dropbox - Služba pro přístup k vašim on-line zálohám a sdíleným datům. Dropbox umožňuje spojit všechny vaše dokumenty, smlouvy, formuláře, fotky a videa.

GDocs – všechno, co máte uloženo v Google docs, můžete nyní číst i v mobilu. Můžete tak propojit a sdílet dokumenty z více zařízeni

CHMI – tato aplikace zobrazuje radar, ukazuje aktuální množství srážek. Na monitoru pak vidíte na mapě, co se k vám aktuálně blíží. Ideální pro ty kdo často cestují. 

Google maps - tady není co dodávat

CamScanner - je aplikace pro skenování dokumentů na vašem přímo vaším telefonem. Neocenitelnou službu udělá nejen při potřebě naskenování dokumentu na cestě, ale třeba při přednášce nebo konferenci zvládne naskenovat promítanou prezentaci a převést ji do PDF

ASTRO - Jedním z nejpoužívanějších správců souboru je Astro File Manager

CamCard - užitečná aplikace, která přečte vizitky a upraví je pro uložení do kontaktů v telefonu.Už nikdy nemusíte hledat kontakty ve vizitkách

Barcode scanner – čtečka QR kodů. Barcode scanner si také poradí s čárovými kódy.

Google Translate - Tento nejpoužívanější překladač od Googlu vám umožní překládat až z 50 jazyků. Nejpoutavější funkcí je překlad mluveného slova za použití mikrofonu ve vašem telefonu.Nyní i ve verzi offline. 

DeciBel – měření hladiny zvuku

Goggles - Tato aplikace umí rozeznávat objekty nasnímané fotoaparátem telefonu. Přečte čárové kódy, QR kody apod. Pokud v nasnímaném obrázku pozná čárový kód, rovnou zobrazí výsledky k danému produktu. Nasnímá tištěný text, který je schopný přeložit. Jednou z funkcí je i vyluštění sudoku

Wifi analyzer – analyzuje wifi v dosahu

Google chrome -Tento webový prohlížeč je zatím v beta verzi a dostupný je pouze pro telefony a tablety s OS Android 4.0. Jeho hlavní předností je velmi rychlé načítání stránek, lepší práce se záložkami, jednoduché zvětšení malého textu a synchronizace s desktopovou verzí.

TED - aplikace TED přináší přednášky různých odborníků z celého světa. Obsahuje přes 1300 přednášek a podcastů. Kompletně v češtině.

Evernote - aplikace pro poznámky jejich organizaci. 

Pulse – Výborná RSS čtečka – mějte vždy požadované aktuality z oboru po ruce.

Google analytics – aktuální analýzy vašich stránek vždy po ruce

Google AdSense - vždy máte příjmy z  Google AdSense pod kontrolou. 

Linkedin – spojení se sítí profesionálů Linkedin

Aldiko – populární čtečka knih

 

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC
Google partner EMAK.CZ
Ověření Sklik