Tvorba www stránek, eshopů

Tvorba www stránek, eshopů

Stránky jsou často to první, co zákazník vidí. Jakou si udělá představu o vaší společnosti máte tedy ve svých rukách. Stránky jsou také často tím, na základě, čeho se lidé rozhodují při nákupuvýrobků anebo služeb. Vaše prezentace je tedy takovou vstupní virtuální výlohou společnosti. Stránky by měly sledovat nejen účel, ale i cílovou skupinu, pro kterou byly vyrobeny. Vyrobíme stránky tak, aby byly připraveny na optimalizaci pro vyhledávače, ale byly přívětivé i pro návštěvníky. 

Proto při výrobě stránek využíváme nejnovější technologie a trendy. Naše společnost má s výrobou www prezentací dlouholeté zkušenosti.

Webová prezentace je základ pro naplnění internetového marketingového základu, který sestává ze tří nosných kamenů:

Analýza – Optimalizace – Reklama. 

Potřebujete udělat profesionálně www stránky nebo eshop či jinou internetovou aplikaci kontaktujte nás.

Webové stránky na míru

Tvorba webových stránek na míru. Stránky vyrábíme jak statické tak dynamické. Každé stránky jsou opravdu originálem a jsou vyrobeny podle přání zákazníka. Nepreferujeme žádná tzv. krabicová řešení. Sledujeme nejen požadavky zákazníka, ale navrhujeme i řešení, které je ideální k cílové skupině uživatelů.

První analýza zdarma

Na námi vyrobených webových aplikacích jsme dále schopní pracovat ve smyslu optimalizací, poradenství či dalšího rozvíjení na základě prováděných analýz. Vždy preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi a tak je možná i konzultace u nás ve firmě.

V případě setkání v naší kanceláři ve Zlíně provádíme první konzultaci a analýzu stávající prezentace  zdarma. 

Tvorba webových stránek to neznamená jen vytvoření stránek, ale je to vaše interaktivní výkladní skříň, která vám může přivádět nové zákazníky. A právě proto pro tvorbu webových stránek využívejte zkušeností profesionálů prověřených léty praxe. 

Responsivní webdesign

Nová zařízení (telefony, tablety) si vyžadují i nové řešení www stránek. Současná doba si vyžaduje webové stránky, které přizpůsobují svou šířku danému zařízení (počítač, tablet  nebo telefon). Řešením je responsivní web. Je to takový web, který automaticky přizpůsobuje svůj layout danému zařízení, ať už je to desktopový počítač, tablet anebo mobilní telefon. Více o responsivním webdesignu zde.

Taky Google a jiné vyhledávače preferují ve svém vyhledávání stránky, které jsou responzivní.

Eshopy – výroba na míru

Tvorba e-shopu a internetových obchodních domů na míru. E-shopy vyrábíme na míru. Právě pro e-shopy je často individuální přístup při výrobě to co mu dodává konkurenční výhodu. Každý e-shop od nás vyrobený je originálem a je vyroben přesně podle přání zákazníka. Sledujeme nejen požadavky zákazníka, ale navrhujeme i řešení, které je ideální k cílové skupině uživatelů a nejnovějším trendům. Na námi vyrobených e-shopech jsme dále schopni pracovat ve smyslu optimalizací, poradenství či dalšího rozvíjení na základě prováděných analýz.

Tvorba e- shopu nespočívá jen ve vytvoření zajímavé grafiky, ale je to komplexní technologické řešení, které dokáže ovlivňovat obrat firmy. 

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC
Google partner EMAK.CZ
Ověření Sklik