PR články

PR články

Komunikujte s veřejností prostřednictvím kvalitního obsahu, který zviditelní vaši značku. Ideálním prostředkem jsou PR články, které vám na míru zpracujeme a zveřejníme v našich magazínech s velkým dosahem a několikaletou tradicí.

Kvalitně zpracovaný a vhodně umístěný PR článek je efektivním marketingovým nástrojem k prezentaci vašeho nového i stávajícího produktu, služby či celé společnosti. PR články pomáhají nejen rozšiřovat povědomí o značce, ale jsou i nejlepším způsobem, jak budovat tzv. linkbuilding a optimalizovat stránky pro přirozené vyhledávání (SEO), což napomáhá výrazně zvýšit návštěvnost vašich stránek.

Dlouholeté zkušenosti, vlastní magazíny

Nabízíme profesionální zpracování odborných a PR článků se zpětnými odkazy umístěnými přímo v našich tematických magazínech s rozsáhlou čtenářskou základnou a kvalitním obsahem. PR články zacílíme přímo na vaši cílovou skupinu, její potřeby a zájmy. Vytvoříme zajímavý PR obsah, který zafunguje nejen na vaše klienty, ale i na vyhledávače, a vy tak budete v online světe vidět.

Několik desítek magazínů umožňuje zpracovat marketingovou podporu pro různé cílové skupiny vašich zákazníků. Zde jsou příklady některých z našich magazínů: JakBydlet.cz , inMagazin.cz, Superkočka.cz, ClubŽena.cz, Chlapark.cz, Neverland.cz.

Pokud potřebujete bližší specifikaci napište nám na email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. anebo se podívejte na stránky emakmedia.cz.

 

Magazíny Emak media

 

Kontakty

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • Mobil: 776066562- Obchod

Google partner