PR články

PR články

Komunikujte s veřejností prostřednictvím kvalitního obsahu, který zviditelní vaši značku. Ideálním prostředkem jsou PR články, které vám na míru zpracujeme a zveřejníme v našich magazínech s velkým dosahem a několikaletou tradicí.

Kvalitně zpracovaný a vhodně umístěný PR článek je efektivním marketingovým nástrojem k prezentaci vašeho nového i stávajícího produktu, služby či celé společnosti. PR články pomáhají nejen rozšiřovat povědomí o značce, ale jsou i nejlepším způsobem, jak budovat tzv. linkbuilding a optimalizovat stránky pro přirozené vyhledávání (SEO), což napomáhá výrazně zvýšit návštěvnost vašich stránek.

Dlouholeté zkušenosti, vlastní magazíny

Nabízíme profesionální zpracování odborných a PR článků se zpětnými odkazy umístěnými přímo v našich tematických magazínech s rozsáhlou čtenářskou základnou a kvalitním obsahem. PR články zacílíme přímo na vaši cílovou skupinu, její potřeby a zájmy. Vytvoříme zajímavý PR obsah, který zafunguje nejen na vaše klienty, ale i na vyhledávače, a vy tak budete v online světe vidět.

Několik desítek magazínů umožňuje zpracovat marketingovou podporu pro různé cílové skupiny vašich zákazníků. Zde jsou příklady některých z našich magazínů: JakBydlet.cz , inMagazin.czSuperkočka.czClubŽena.czChlapark.czNeverland.cz.

Pokud potřebujete bližší specifikaci napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo se podívejte na stránky emakmedia.cz.

 

Magazíny Emak media

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC
Google partner EMAK.CZ
Ověření Sklik