Analýza reklamy

Analýza reklamy, analýza stránek, Google Analytics Poradenství

Začneme známým citátem:
„ Vím, že polovina mého rozpočtu na reklamu vyjde na zmar, ale nevím, která polovina to je. “ John Wanamaker

Nechcete si takto odpovědět na otázku rozpočtu stran investice do reklamy? Anebo naopak potřebujete, aby vaše investice do marketingu nevycházeli na zmar? Pak je pro vás analýza webu nutností. Profesionálně prováděná analýza vám řekne, co dělají návštěvníci na vašich stránkách a taky, která reklama vám co přinesla.

Analýza

Analýza je důležitým faktorem rozvoje každé firmy, protože přináší důležité marketingové údaje:

- o návštěvnících webu
- o jejich zájmech na webu
- o návratnosti investic do reklamy
- jak plní vaše stránky cíl, pro který byly vytvořeny
- získáte konkurenční výhodu
- pomáhá hledat a nalézat klady i zápory vaší reklamní strategie
- atd

Nejen v době recese je profesionální analýza stránek nezbytností pro správné rozhodování o dalších a smysluplných investicích nejen do marketingu. Nebojte se analyzovat. Pokud potřebujete znát víc informací kontaktujte nás. Abyste si mohli udělat obrázek o přínosu naší firmy, první konultaci může udělat zdarma.

Analýzy

Poradenství

Většina firem si nemůže dovolit vlastního odborníka na internetový marketing. Ale každá firma si může najmout nás na jednu nebo dvě hodiny měsíčně. Budeme kopat za vaši firmu. Budeme posuzovat efektivitu Vašich investic do internetové reklamy a to na základě našich dlouholetých zkušeností a konzultací s ostatními kolegy. V rámci poradenství zanalyzujeme fungování vašich www stránek nejen z hlediska optimalizace, ale i užitku. Najdeme účinná řešení ke zvýšení návštěvnosti stránek a tím i k navýšení obratu.

Když bude potřeba, budeme za vás jednat s obchodními zástupci internetových a jiných reklamních médií. Posoudíme spousty nabídek, které se na Vás každý den hrnou ze všech stran, a vy nemáte jistotu, že vaše rozhodnutí bude mít racionální základ. Na základě průběžných analýz navrhujeme kroky vedoucí k efektivnímu využití všech forem internetového marketingu na míru vašemu podnikání.

Analýzy

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC
Google partner EMAK.CZ
Ověření Sklik