SEO

SEM Search engine marketing

SEM je zkratka výrazu Search engine marketing. SEM může mít mnoho variant, vždy jde, ale o placenou formu marketingu. Pojmem SEM se rozumí marketing ve vyhledávačích. SEM zahrnuje PPC reklamu, bannerovou reklamu, nakoupení pozic v katalozích Seznam.cz( Firmy.cz) , CZECH TRADE INTERNET atd.  Chcete mít reklamu v české republice na Seznam.cz, Google.com, C anebo na nějakém zcela jiném serveru například oborovém serveru? Nebo chcete najít nové zákazníky v zahraničí prostřednictvím GOOGLE, YAHOO, Facebook, Zoznam, CZECH TRADE INTERNET a nebo jiným způsobem?

Potřebujete dobře naplánovat kampaň? Potřebujete kampaň správně nastavit? Chcete, aby vaše reklama byla efektivní a abyste získali co nejlepší výsledky za vynaložení co nejmenších nákladů? Chcete mít zároveň provedený monitoring, analýzu a vyhodnocení konverzí vašich kampaní?

Pokud na některou z těchto otázek odpovíte ano, tak jste na správném a může nás kontaktovat na: emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 776066562.

První konzultace a analýza je zdarma. 

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC
Google partner EMAK.CZ
Ověření Sklik