Blog

Jak vytvořit obrázek podle popisu s pomocí DALL·E 3

DALL·E 3 je revoluční technologie, která umožňuje generovat obrázky z textových popisů pomocí umělé inteligence. DALL·E 3 je zkratka pro DALLy-E 3, což je odkaz na slavného malíře Salvadora Dalího a jeho dílo The Persistence of Memory, které je plné surrealistických obrazů. DALL·E 3 je také inspirována postavou WALL-E z animovaného filmu stejného jména, která je robotem s velkou zvědavostí a kreativitou.

Pokračovat ve čtení

Jak nový web může zabít SEO

Uvažujete o úpravě stránek? Dejte si pozor, aby redesign vašeho webu neměl negativní dopad na jeho pozici ve vyhledávačích. Poradíme vám, jak se tomuto nešvaru vyhnout, anebo jak jej minimalizovat a nepřijít o zásadní podíl svých tržeb.

Pokračovat ve čtení

Co je darknet

Termín darknet známe asi všichni zejména z amerických detektivních seriálů. Darknet je v doslovném překladu temná síť, nebo temný web, z čehož plyne, že se pravděpodobně jedná o něco nelegálního.

Pokračovat ve čtení

Jak dostat emotikony do SERPu

Ačkoliv v moderních aplikacích se normálně emotikony zobrazují, nemůžeme očekávat, že to půjde automaticky všude. Od loňského roku i Google zobrazuje některé emotikony ve výsledcích svého vyhledávání (SERP). Jak emoji dostanete do SERP a proč se dobré je tam mít?

Pokračovat ve čtení

Co je podcast

Podcast je termín, který vidíme či slyšíme poměrně často. Podcasty mají média, různé instituce, politické strany, nejrůznější celebrity, a dokonce i úplně obyčejní lidé. Před pár lety bylo největší módou mít svůj vlastní blog a kdo ho neměl, jako by nebyl.

Pokračovat ve čtení

Drátěný model pro návrh stránek

Wireframe (drátěný model) je grafickým modelem, který znázorní hlavní prvky vašich webových stránek. Čím vám může tento model ušetřit čas i peníze a jak se ujistit, že vaše prostředky na tvorbu webu jsou investovány správně?

Pokračovat ve čtení

Jak napsat zavináč, hashtag, hvězdičku nebo jiné znaky

Psaní speciálních znaků na klávesnici může být pro mnohé uživatele noční můrou a přitom stačí naučit se pár klávesových zkratek. Fakticky vzato existuje takových zkratek několik set a v silách většiny uživatelů není možné si je všechny zapamatovat. V běžném světě si však 99% všech lidí vystačí s 5 až 10 zkratkami. 

Pokračovat ve čtení

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC
Google partner EMAK.CZ
Ověření Sklik