Blog

zkratky

Jak napsat zavináč, hashtag, hvězdičku nebo jiné znaky

Psaní speciálních znaků na klávesnici může být pro mnohé uživatele noční můrou a přitom stačí naučit se pár klávesových zkratek. Fakticky vzato existuje takových zkratek několik set a v silách většiny uživatelů není možné si je všechny zapamatovat. V běžném světě si však 99% všech lidí vystačí s 5 až 10 zkratkami. 

Pokračovat ve čtení

SEO

Jak nový web může zabít SEO

Uvažujete o úpravě stránek? Dejte si pozor, aby redesign vašeho webu neměl negativní dopad na jeho pozici ve vyhledávačích. Poradíme vám, jak se tomuto nešvaru vyhnout, anebo jak jej minimalizovat a nepřijít o zásadní podíl svých tržeb.

Pokračovat ve čtení

emotikony

Jak dostat emotikony do SERPu

Ačkoliv v moderních aplikacích se normálně emotikony zobrazují, nemůžeme očekávat, že to půjde automaticky všude. Od loňského roku i Google zobrazuje některé emotikony ve výsledcích svého vyhledávání (SERP). Jak emoji dostanete do SERP a proč se dobré je tam mít?

Pokračovat ve čtení

Vrácení daní

Kdy se vrací daně

Placení daní je asi celosvětově jednou z nejméně oblíbených občanských povinností. Může se ale stát, že na povinných zálohách státu odvedete více, než činí vaše skutečná daňová povinnost.

Pokračovat ve čtení

návrh stránek

Drátěný model pro návrh stránek

Wireframe (drátěný model) je grafickým modelem, který znázorní hlavní prvky vašich webových stránek. Čím vám může tento model ušetřit čas i peníze a jak se ujistit, že vaše prostředky na tvorbu webu jsou investovány správně?

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC

Google Partner

Google partner EMAK.CZ