Služby

Internetový marketing

Je jedno k jakému účelu jste vytvořili stránky, ale určitě potřebujete, aby tam chodili návštěvníci. A když se řekne návštěvníci, tak by to měli být především vaši stávající anebo potencionální zákazníci.

SEO

Optimalizace stránek pro vyhledávače bývá nazývána zkratkou SEO ( Search engine optimization) . Algoritmy fulltextových vyhledávačů jsou utajované. Proto není nikdy jasné, které faktory ovlivňují výsledky vyhledávání.

PPC

PPC reklama to je například AdWords, Sklik, Facebook, Etarget. Plaťte efektivně za PPC kampaně (Sklik, Adwords, Facebook, Adfox, Etarget). Profesionální správou kampaní získáte především zákazníky a ne jen kliky.

Sociální sítě

Pro marketing v sociálních sítích nemusíte nutně disponovat obrovskými rozpočty na reklamu. Základem je promyšlená strategie, kreativita a profesionální přístup. Marketing v sociálních sítích to není jen Facebook, ale i o Google +, Twitter, Linkedin, Pinterest, Youtube apod.

Analýza reklamy

Nechcete si takto odpovědět na otázku rozpočtu stran investice do reklamy? Anebo naopak potřebujete, aby vaše investice do marketingu nevycházeli na zmar? Pak je pro vás analýza webu nutností. Profesionálně prováděná analýza vám řekne, co dělají návštěvníci na vašich stránkách a taky, která reklama vám co přinesla.

SEM

SEM je zkratka výrazu Search engine marketing. SEM může mít mnoho variant, vždy jde, ale o placenou formu marketingu. Pojmem SEM se rozumí marketing ve vyhledávačích. SEM zahrnuje PPC reklamu, bannerovou reklamu, nakoupení pozic v katalozích Seznam.cz( Firmy.cz) , CZECH TRADE INTERNET atd.

Tvorba www stránek

Stránky jsou často to první, co zákazník vidí. Jakou si udělá představu o vaší společnosti máte tedy ve svých rukách. Stránky jsou také často tím, na základě, čeho se lidé rozhodují při nákupuvýrobků anebo služeb.

Outsourcing

Outsourcing internetového marketingu pro Vás znamená, že získáte do týmu odborníka, kterého si najmete speciálně na práci, kterou potřebujete řešit a který by se vám jako stálý zaměstnanec nevyplatil.

Školení

Provádíme školení internetového marketingu pro vaše pracovníky. Můžeme vyškolit celou skupinu vašich zaměstnanců anebo se jim můžeme věnovat individuálně.

Czech Trade

Součástí naší nabídky je zastoupení CzechTrade. CzechTrade nabízí zastoupení ve více, než 30 zemích Evropy, Ameriky, Asie, Afriky a Pacifiku. Produkty CzechTrade jsou specializovány na podporu domácího i zahraničního obchodu českých firem zabývajících se výrobou, prodejem a službami.

Responsivní webdesign

Den za dnem roste počet zařízení, platforem a prohlížečů, které potřebují zobrazit správně vaše stránky. Je tedy potřeba reagovat na tento trend a vyrobit webové stránky, které fungují efektivně na stolních počítačích, tabletech či mobilních telefonech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace operačního systému Android a iOs.

Odvirování a zabezpečení webu

Podobně jako počítače tak, i redakční systémy jsou dnes bohužel zranitelné. Proto je mnoho webových stránek nakaženo a stávají se tak hrozbou pro jejich návštěvníky.

Isntagram

Instagram je platforma, která umožňuje svým uživatelům sdílení fotografií a videí. Aplikace si získala od spuštění stovky milionů uživatelů, kterých každou sekundu přibývá. Využijte maximálně potenciálu Instagramu pro svou firmu i vy.

PR články

Komunikujte s veřejností prostřednictvím kvalitního obsahu, který zviditelní vaši značku. Ideálním prostředkem jsou PR články, které vám na míru zpracujeme a zveřejníme v našich magazínech s velkým dosahem a několikaletou tradicí.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC
Google partner EMAK.CZ
Ověření Sklik