?guid=ON&script=0 Jak založit firemní LinkedIn - Internetový marketing - EMAK.CZ

Jak založit firemní LinkedIn

Sociální sít LinkedIn se může stát efektivním způsobem ke zlepšení vaší online aktivity v oblasti B2B a také v náboru nových zaměstnanců.

LinkedIn je největší celosvětovou sociální síti profesionálů. LinkedIn je firmami používán ve formě stránek společnosti, které představují nový způsob pro představení produktů a služeb firem a taky pro získání nových obchodních anebo profesních kontaktů.

Jak založit LinkedIn pro firmu

Osobní profil

Nejprve si musíte založit osobní profil, vytvořený se svým křestním jménem a příjmením.  Je vhodné se nejprve přesvědčit, že vaše společnost nemá již tyto stránky vytvořené.

Přidání stránky společnosti

Najeďte kurzorem na kartu „Zájmy „nahoře na domovské stránce a vyberte tam možnost „Společnosti“. Klikněte na tlačítko vytvořit stránku společnosti (je napravo). Zadejte název své společnosti a svou pracovní e-mailovou adresu. Pozor, emailová adresa musí být funkční.

Jak založit LinkedIn pro firmu

Klikněte na tlačítko „Pokračovat“ a zadejte informace o vaší společnosti.

Na zadaný email vám přijde zpráva. Podle pokynů v této zprávě tuto svou e-mailovou adresu potvrďte. Pak pokračujte v přidání své společnosti podle návodu. Popis společnosti má mít 250-2000 znaků včetně meze a adresu webu společnosti.

Jak založit firemní LinkedIn

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, bud na telefonním čísle a nebo emailem.

Adresa

  • Kanceláře: Na Slanici 444 76001 Zlín
  • Fakturační adresa: Pod Rozhlednou 6085 760 01 Zlín

Kontakty

  • 776066562 - Obchod
  • 776066541 - PPC

Google Partner

Google partner EMAK.CZ